Jsem Věra Nováková a zvu vás do světa designových šperků.

Inspiraci nacházím v rozmanitosti podmořského života, kráse kovu a odvěké touze člověka zhmotňovat a přetvářet. V mých špercích můžete zachytit záblesky slunečních paprsků i volání dálek. Jste připraveni?

Zrozená z moře a jedinečnosti

Měli jste někdy možnost prohlédnout si sépiovou kost? Ty drobné linky připomínající otisky prstů nebo letokruhy stromu? Viděli byste dokonalost ve zdánlivě nedokonalé podobě, kterou dokáže stvořit jen příroda.

Je to právě fascinující struktura sépiové kosti, která se prolíná všemi šperky VERA NOVAKOVA Jewellery, a stala se tak výrazným poznávacím znamením celé značky.

Struktura sépiové kosti vzniká unikátní technikou, kterou jsem vyvinula na základě starodávné metody. Původní postup jsem otočila a zdokonalila, aby lépe vynikl reliéf a lamely. Vzniklo tak jedinečné propojení tradice s požadavky na současný design moderních šperků, které dovoluje skloubit silnou vizualitu a umělecké sdělení s příjemným nošením.

Kdo jsou mí zákazníci?

Sebevědomé ženy, které nepotřebují okázalost, ale spíše tiché umocnění vlastních kvalit. Muži, kteří chtějí tyto ženy obdarovat. Oba toužící po spojení v podobě snubních prstenů.

Ráda vás přivítám ve svém showroomu, který je místem uměleckého posvátna. Místem, kde se s vámi mohu potkat a poznat vaše přání a představy.

Jana Kučerová

“Děkujeme za krásné snubní prsteny. Obzvláště pak za komunikaci a vstřícnost během řešení zakázky. Není běžné si objednat prsteny bez osobní schůzky a zkoušení. Na druhou stranu jsme zdárným příkladem, že i takto to může fungovat. Všude vás chválíme. Nejen za vkusné a originální šperky, ale i za osobní přístup.”

Alison Bolshoi

“Svůj prsten miluji a neustále mi ho někdo chválí. Opravdu musíte otevřít obchod v New Yorku!”

Jan Voženílek

“Prsten padne skvěle a manželka z něj má velkou radost. Stal se pro nás symbolem lásky, která dokáže překonat všechna protivenství. Jen málo lidí může vstupovat do příběhů druhých. Jen básníci, duchovní a šperkařky.”

Lucie Valešová

“Paní doktorka měla z dárku velikou radost a prsten na její ruce vypadá nádherně. Děkuji, že jste se mnou prožívala ten příběh. Mám tak ráda, když ženy rezonují a tady to byla celkově krása.”

Tvořím šperky pro život

Šperky, které zachycují vzpomínky a doprovázejí vás v těch nejdůležitějších momentech – když slavíte narození, slibujete věrnost nebo vyjadřujete hluboké přátelství a lásku k druhému i sami k sobě.

Je mi ctí být alespoň na chvíli součástí vašeho příběhu.

S láskou, Věra